Aktualizacja (21.10.2016): Po oficjalnym ogłoszeniu wyników zwizualizowaliśmy wektorowo końcowe wersje obszarów konkursowych. Można je znaleźć pod tym linkiem.

Według dotychczasowych informacji jakie opublikowało CPPC oraz Ministerstwo Cyfryzacji obszary interwencji  w zbliżającej się, drugiej edycji konkursu POPC 1.1 będą pokrywać się z podziałem administracyjnym NUTS 3.

Ponieważ kilka dni temu Ministerstwo Cyfryzacji opublikowało aktualną listę białych plam NGA w Polsce postanowiliśmy zwizualizować rozłożenie punktów adresowych na obszarze kraju z zaznaczeniem granic obszarów NUTS 3, które kwalifikują się do kategorii “białej plamy”. Poniższe dane planujemy opracować w postaci wektorowej jak tylko oficjalnie potwierdzi się lista obszarów interwencji drugiej edycji konkursu POPC 1.1.

Biała plama NGA to punkt adresowy, który nie znajduje się w zasięgu sieci dostępu do internetu umożliwiającej świadczenie usług dostępowych o przepustowości co najmniej 30 Mb/s (a w przypadku lokalizacji placówki oświatowej – o przepustowości co najmniej 100 Mb/s).

popc_biale_plamy_pogladowo

bp_zachodniopomorskie1

Zachodniopomorskie

bp_wielkopolskie

Wielkopolskie

bp_warminsko-mazurskie

Warmińsko-Mazurskie

bp_swie%cc%a8tokrzyskie

Świętokrzyskie

bp_sla%cc%a8skie

Śląskie

bp_pomorskie

Pomorskie

bp_podlaskie

Podlaskie

bp_podkarpackie

Podkarpackie

bp_opolskie

Opolskie

bp_mazowieckie

Mazowieckie

bp_malopolskie

Małopolskie

bp_lubuskie

Lubuskie

bp_lubelskie

Lubelskie

bp_lodzkie

Łódzkie

bp_kujawsko-pomorskie

Kujawsko-Pomorskie

bp_dolnosla%cc%a8skie

Dolnośląskie

 

 

← Wróć do wszystkich aktualności